В Кабміні заявили про завершення епохи рейдерства в Україні

 Джерело

Міністр звернув увагу на те, що проблеми завжди будуть виникати, оскільки постійно росте кваліфікація юристів, які займаються рейдерством. Однак, як стверджує політик, його команда активно продовжує боротися з цими викликами.

“Ми встановлюємо нові бар’єри – вони знаходять нові способи їх обійти. Проблема в рівні, і рівень зараз не йде в порівняння з тим, що було навіть 2 роки тому”, — пояснив урядовець.

За його словами, наразі залишилося “декілька системних дірок, де рейдерство трапляється, які ми швидко закрити не можемо з об’єктивних міркувань”. Насамперед йдеться про реєстрацію бізнесу в офшорних юрисдикціях, а також кібератаки.

Міністр прокоментував ситуацію з офшорами, наголосивши, що його відомство не має можливості контролювати процес рейдерства у цьому випадку, оскільки документи готують в іноземних юрисдикціях.

“Інший шматок – це злами, хакерські атаки. У нас була велика пауза, коли ми ввели подвійну ідентифікацію (реєстраторів і нотаріусів – ред). Тоді ті, хто займався зламами, не міг зрозуміти, як зламати систему”, — наголосив Денис Малюська.

За його словами, влітку один такий великий злам стався, десятки незаконних реєстраційних дій були внесені в систему саме через хакерів. Урядовець звернув увагу на те, що його команда робить все можливе, щоб протидіяти хакерським атакам, але повністю від них захиститися просто неможливо.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *