КИЇВ. 6 квітня. УНН. Через погіршенням погодних умов більшість шкіл Чернівецької громади на два дні переходять на дистанційну та змішану форми навчання, повідомила Чернівецька міська рада, пише УНН.
Деталі
У зв’язку з сильним снігопадом у Чернівцях педагогічні ради більшості шкіл, гімназій та ліцеїв прийняли рішення на два дні – 6 та 7 квітня, перейти на дистанційну та змішану форми навчання. Водночас для дітей, які таки прийшли до школи, організували очне навчання.
Цитата
“Сьогодні, коли деякі діти вже встигли прийти до школи, для них буде організований навчальний процес. Хто залишився вдома – навчатиметься дистанційно”, – зазначило Управління освіти Чернівецької міської ради у Facebook.
18-ть ЗЗСО вчитимуться дистанційно, три – очно, решта 24 – змішано, додається в повідомленні.
Доповнення
Через погіршенням погодніх умов в Чернівецька міська рада закликала жителів міста “без потреби не виїжджати з дому на власних автомобілях” та дбайти про свою безпеку. У місті працює спецтехніка. Можливі затори. Для очищення доріг залучили дванадцять одиниць спецтехніки. Загалом вже здійснили 41 виїзд, повідомляється в Telegram.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дощі і мокрий сніг затримаються на сьогодні – синоптики
Вимагав 150 тис. доларів за повернення вилучених мільйонів - працівнику СБУ оголошено підозру
93-тя бригада "Холодний Яр" утримує Дружківку попри російські атаки БПЛА
росіяни вдарили по Шостці та поранили жінку з трирічною дитиною
Киянам обіцяють перевірити платіжки за тепло без опалення