КИЇВ. 21 липня. УНН. Коаліційна угода може бути підписана у вересні цього року, якщо депутати зможуть відволіктися від законодавчої діяльності і напрацюють це питання. Про це під час пресконференції заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, передає кореспондент УНН.
“У нас є напрацювання коаліційної угоди, і ми хочемо, щоб всі депутати вже трохи відволіклися від законодавчої діяльності, змогли нормально приділити цьому час і напрацювати це питання разом, і в вересні ми його підпишемо”, – зазначив він.
Нагадаємо, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков оцінив “на четвірку” роботу парламенту 9-го скликання.
У МЗС відреагували на поведінку білоруської пропаганди після заяв Зеленського
Ізраїль продовжуватиме військові операції задля зони безпеки на півдні Лівану
Рада у четвер збереться на засідання, щоб розблокувати законопроєкт про фінансування армії - Арахамія
Українці в Молдові зможуть отримати громадянство України у спрощеному порядку