Арахамія: коаліційна угода може бути підписана у вересні

 Джерело

КИЇВ. 21 липня. УНН. Коаліційна угода може бути підписана у вересні цього року, якщо депутати зможуть відволіктися від законодавчої діяльності і напрацюють це питання. Про це під час пресконференції заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, передає кореспондент УНН.

“У нас є напрацювання коаліційної угоди, і ми хочемо, щоб всі депутати вже трохи відволіклися від законодавчої діяльності, змогли нормально приділити цьому час і напрацювати це питання разом, і в вересні ми його підпишемо”, – зазначив він.

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков оцінив “на четвірку” роботу парламенту 9-го скликання.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *