КИЇВ. 21 липня. УНН. Коаліційна угода може бути підписана у вересні цього року, якщо депутати зможуть відволіктися від законодавчої діяльності і напрацюють це питання. Про це під час пресконференції заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, передає кореспондент УНН.
“У нас є напрацювання коаліційної угоди, і ми хочемо, щоб всі депутати вже трохи відволіклися від законодавчої діяльності, змогли нормально приділити цьому час і напрацювати це питання разом, і в вересні ми його підпишемо”, – зазначив він.
Нагадаємо, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков оцінив “на четвірку” роботу парламенту 9-го скликання.
Ракети FP-5 "Фламінго" успішно уразили підприємство "Титан-Барикади" у Волгограді - Зеленський
Будь-яку законну перевірку працівників НАБУ одразу оголошують "втручанням у незалежність" відомства - експрокурор САП
В ОП відреагували на позбавлення Навроцьким Зеленського ордена Білого Орла - заява Буданова
Зеленський відправив Орден Білого Орла "Новою поштою"