Сьогодні біля Верховної ради України на вулиці Грушевського невідомі облили нардепа зеленкою. Поліцейські затримали двох осіб.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
У поліції зазначили, що затриманих доставили до Печерського управління поліції.
Видання “Радіо Свобода” повідомляє, що облили зеленкою депутата фракції “Опозиційна платформа-За життя” Олега Волошина.
Новина доповнюється…
Лубінець вимагає перевірити донарахування за тепло в Києві
На Львівщині завершили українсько-польські пошукові роботи, виявили ознаки поховань
Дощі, грози і навіть град - якої погоди чекати в Україні у найближчі три дні
Закордонні паспорти перед поїздкою варто перевірити - які документи втратили чинність