Під Радою нардепа облили зеленкою, затримали двох підозрюваних

Джерело

Сьогодні біля Верховної ради України на вулиці Грушевського невідомі облили нардепа зеленкою. Поліцейські затримали двох осіб.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

У поліції зазначили, що затриманих доставили до Печерського управління поліції.

Видання “Радіо Свобода” повідомляє, що облили зеленкою депутата фракції “Опозиційна платформа-За життя” Олега Волошина.

Новина доповнюється…

Схожі повідомлення