Народного депутата парламентської фракції “Опозиційна платформа За життя” Олега Волошина облили зеленкою на подвір’ї Верховної Ради перед початком позачергового засідання парламенту.
Про це у Facebook повідомляє журналістка “Радіо Свобода” Софія Середа.
“Після п‘ятничної заяви депутата ОПЗЖ Олега Волошина про “відсутність суверенітету” в України, його ось так сьогодні зустріли під Верховною Радою. Олександру Кабанову зі “Слуги народу”, який невдало проходив поруч, також перепало”? – написала журналістка.

Після п‘ятничної заяви депутата ОПЗЖ Олега Волошина про «відсутність сувернітету» в України, його ось так сьогодні зустріли під ВР pic.twitter.com/3WsEXgQflb
— Радіо Свобода (@radiosvoboda) July 21, 2020
У Хорватії археологи знайшли рідкісний неушкоджений саркофаг віком близько 1500 років
Трамп не виключив військову операцію на Кубі за сценарієм Венесуели
Мадяр наказав провести негайне розслідування у справі рейду Орбана проти Ощадбанку
Вантажний поїзд упав з мосту в Німеччині