У Сухопутних військах Збройних Сил України за час пандемії зафіксовано 249 випадків захворювання на коронавірусну хворобу, 187 військових вже одужали.
Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.
“Станом на 27 липня у Сухопутних Військах Збройних Сил України всього за час пандемії зафіксовано 249 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. З цього числа 187 осіб одужали, 59 перебувають на ізоляції, у тому числі на самоізоляції”, – йдеться у повідомленні.
За весь час пандемії зафіксовано три летальні випадки від коронавірусу, про які вже повідомляли представники Командування медичних сил.
Нагадаємо, станом на 27 липня В Україні зафіксовано 807 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
Євросоюз на саміті ухвалив висновки щодо України - що сказали про вступ до ЄС, ППО і санкції проти рф
США та Іран обмінялися ударами після збиття американського гелікоптера: які цілі атаковано
Німеччина виділить ще 300 млн євро на закупівлю боєприпасів для України в межах чеської ініціативи
Експрем’єр Польщі Лєшек Міллер зажадав від України повернення танків та МіГи