У Сухопутних військах Збройних Сил України за час пандемії зафіксовано 249 випадків захворювання на коронавірусну хворобу, 187 військових вже одужали.
Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.
“Станом на 27 липня у Сухопутних Військах Збройних Сил України всього за час пандемії зафіксовано 249 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. З цього числа 187 осіб одужали, 59 перебувають на ізоляції, у тому числі на самоізоляції”, – йдеться у повідомленні.
За весь час пандемії зафіксовано три летальні випадки від коронавірусу, про які вже повідомляли представники Командування медичних сил.
Нагадаємо, станом на 27 липня В Україні зафіксовано 807 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
В Індії чоловік уже близько 12 років безперервно стоїть на одному місці — відео
Культовий британський художник Девід Гокні помер у віці 88 років
Іран пригрозив перетворити Близький Схід на "пекло" у відповідь на нові удари США
США та Іран обмінялися ударами після збиття американського гелікоптера: які цілі атаковано