«Іти до своєї мети треба наполегливо», – під таким девізом випускниця гімназії «Троєщина» Валерія Базик готувалася до ЗНО. Вона отримала аж дві «двохсотки» – з біології та хімії та по 198 балів із математики та української мови.
Дівчина зізнається, що готувалася до тестів ретельно, але не думала, що буде такий блискучий результат.
– Вдячна своїм учителям Ользі Савелій та Тетяні Зубарук. Без них я б не досягла таких висот, – додає вона.
Валерія подала документи на вступ до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, бо вважає професію лікаря однією з найблагородніших.
Нагадаємо, вступна кампанія 2020: які нововведення чекають на абітурієнтів
Марія Катаєва
10-й КиївПрайд Марш відбувся в центрі столиці - противники зібрались без сутичок
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання
Розтрощив скутер і врізався в огорожу - нетверезого водія затримали у Києві
Питання підготовки Києва до зими винесуть на розгляд РНБО - Свириденко