За даними Міністерства охорони здоров’я України, у Києві, Львівській та Чернівецькій областях у лікарнях для пацієнтів хворих коронавірусом завантаженість ліжок становить понад 50%. Найменша кількість ліжок заповнена у Запорізькій області.
Про це повідомляє прес-служба МОЗ.
Таким чином, завантаженість ліжок у лікарнях наразі складає 24% від загальної кількості місць, виділених для лікування хворих на COVID-19. Найвищий показник у Києві – 52%, Львівській області – 52,8%, Чернівецькій області – 52,4% та Івано-Франківській області – 48,8%.
Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Київ та ще три області наближаються до показника в 50% за завантаженістю лікарень, передбачених для хворих COVID-19.
Крім того, МОЗ повідомив про антирекорд по кількості госпіталізованих через коронавірус.
Також сьогодні в Україні зафіксували новий антирекорд щодо добового виявлення COVID-19 – у країні за останні 24 години підтвердили 1 847 випадків.
Свириденко підбила підсумки тижня – від переговорів з ЄС до нових програм для ветеранів і бізнесу
Трудовий стаж до 2004 року підтверджується не лище трудовою книжкою - які ще документи потрібні
Комітет Ради розкритикував звіт БЕБ: депутати вказали на маніпуляції, помилки та відсутність результатів
СБУ Альфа відзначає 32 річницю - як спецоперації ЦСО нищать тил і техніку РФ