КИЇВ. 16 серпня. УНН. 32-річний бразильський півзахисник Вілліан на правах вільного агенту перейшов до стану “Арсеналу” з Лондона, інформує УНН з посиланням на сайт “канонірів”.
Угода розрахована на три сезони. До цього моменту футболіст виступав за “Челсі”, але не став продовжувати кар’єру в формі “синіх”.
“Арсенал” фінішував на восьмому місці в Англійській Прем’єр-лізі, але виграв Кубок Англії, завдяки чому пробився в груповий етап Ліги Європи.
Додамо, Вілліан починав кар’єру в бразильському ФК “Корінтіанс”, а потім перейшов в донецький “Шахтар” в серпні 2007 року. За шість років роботи в цій команді він виграв чотири чемпіонські титули Української Прем’єр-ліги і Кубок УЄФА в 2009 році. Чотири роки по тому він мав досвід виступів з “Анжі”, перш ніж приєднатися до “Челсі” з яким виграв Прем’єр-лігу і Кубок Ліги в другому сезоні в Англії.
ФІДЕ тимчасово призупинила членство Федерації шахів росії
Олександр Усик зустрівся з Трампом в Овальному кабінеті Білого дому
ЧС-2026: у суботу третя країна-учасниця, США, стартує на Мундіалі
"Кароліна Гаррікейнз" вперше за 20 років виграла Кубок Стенлі