КИЇВ. 16 серпня. УНН. 32-річний бразильський півзахисник Вілліан на правах вільного агенту перейшов до стану “Арсеналу” з Лондона, інформує УНН з посиланням на сайт “канонірів”.
Угода розрахована на три сезони. До цього моменту футболіст виступав за “Челсі”, але не став продовжувати кар’єру в формі “синіх”.
“Арсенал” фінішував на восьмому місці в Англійській Прем’єр-лізі, але виграв Кубок Англії, завдяки чому пробився в груповий етап Ліги Європи.
Додамо, Вілліан починав кар’єру в бразильському ФК “Корінтіанс”, а потім перейшов в донецький “Шахтар” в серпні 2007 року. За шість років роботи в цій команді він виграв чотири чемпіонські титули Української Прем’єр-ліги і Кубок УЄФА в 2009 році. Чотири роки по тому він мав досвід виступів з “Анжі”, перш ніж приєднатися до “Челсі” з яким виграв Прем’єр-лігу і Кубок Ліги в другому сезоні в Англії.
Колумбія перемогла Узбекистан на старті ЧС-2026, Гана вирвала перемогу над Панамою
Гімнастку Онофрійчук визнали спортсменкою травня в Україні
МОК презентував офіційні емблеми зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор Alpes 2030
Фехтувальниця Харлан стала мамою і вперше показала фото доньки