У білоруському Бресті почали відпускати з СІЗО перших затриманих на протестах. Біля слідчого ізолятора знаходяться їхні родичі.
Про це повідомляє tut.by.
Повідомляється, що вже випустили першого затриманого у якого закінчився строк 72 години затримання. При цьому люди продовжують стояти під ізолятором в очікуванні, що тепер і їх рідних будуть випускати.
Також повідомляється, що сьогодні родичі, представники громадськості та ЗМІ намагалися потрапити до СІЗО № 7. До них виходив начальник ізолятора, який заявляв про готовність до його оборони, якщо люди спробують увірватися в СІЗО.
Нагадаємо, раніше перших затриманих на протести в Білорусі почали відпускати в ніч на 14 серпня; зокрема, з центру ізоляції порушників у Мінську – частина з них відвезли на швидкій в лікарню.
В тому числі затримані були відпущені в Білорусі українці, які приїхали в країну висвітлювати протести.
Ремонт доріг, у Києві обмежить рух на бульварі Лесі Українки
Блогерка виклала відео у соцмережах, де її дитина знущається з кошенят
На Львівщині вантажний потяг на смерть збив 19-річного хлопця
Кабмін схвалив Бюджетну декларацію на наступні три роки