КИЇВ. 16 серпня. УНН. Перший президент України Леонід Кравчук закликав главу Білорусі Олександра Лукашенка почати діалог з опозицією. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє УНН.
Кравчук вважає, те що відбуваються в Білорусі перейшло червону межу.
“Я хочу підкреслити одне: на вулиці я побачив молодих людей 26-30 років. Ці люди виховані під час правління Лукашенка. Я дивився програми в школах – вони були підконтрольні, я бачив ЗМІ – вони були підконтрольні. Тобто все, що творилося в Білорусі, було підконтрольне режиму. Ось ці люди, виховані в режимі, вийшли на вулицю і сказали: “Ні, ми більше не хочемо жити у в’язниці, ми хочемо демократії і свободи”, – розповів Кравчук.
На його думку, зараз не варто сподіватися на довговічність будь-якого режиму.
“Завдання пана Лукашенка – почати переговори з опозицією і вийти на нормальне рішення”, – додав він.
Нагадаємо, з 9 серпня в Білорусі тривають акції протесту незадоволених офіційними результатами виборів.
Мадяр наказав розслідувати затримання інкасаторів Ощадбанку в Угорщині
Іран домовився зі США про створення "гарячої лінії" в Ормузькій протоці
Президент відповів, чи буде росіянам помста за удар по Києво-Печерській лаврі
Рубіо традиційно привітав жителів країни-агресорки з Днем Росії