КИЇВ. 24 серпня. УНН. На Львівщині госпіталізували чоловіка, якого напередодні вкусила змія. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС України у Львівській області.
“23 серпня о 23:13… надійшло повідомлення, що в селі Журавно Жидачівського району змія вкусила чоловіка, якого госпіталізовано в Жидачівську центральну міську лікарню”, — сказано у повідомленні.
Так, рятувальники наголошують, що треба бути обережними та уважними у лісі чи на природі та вдягати високе та щільне взуття, яке змія не зможе прокусити.
Нагадаємо, у Львівській області двох людей покусали змії.
З окупації вдалося повернути 15 дітей і підлітків, росіяни погрожували їм інтернатом і мобілізацією
Виїхав на зустрічну смугу та травмував трьох дітей - в Ірпені сталась ДТП за участі авто Mitsubishi і Kia
Завершено роботи з консервації Успенського собору Києво-Печерської лаври, готується відновлення - Зеленський
У Румунії врятували трьох українців, які нелегально перетнули кордон через Карпати