Український лідер Володимир Зеленський зважився на нове неочікуване зізнання він офіційно визнав, що у нього є прямий діалог з очільником Кремля Володимиром Путіним у необхідні для цього моменти. За його словами, до прикладу, така розмова відбулася перед запровадженням режиму тиші. На переконання президента України, його дотримання протягом місяця демонструє результативність цього діалогу. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на інтерв’ю Володимира Зеленського інформаційному телеканалу Euronews.
“Я не боюся прямого діалогу з Президентом Російської Федерації. Я вважаю, що це правильно. Якщо є така можливість – говорити, і ці розмови просуватимуть нас вперед у питанні закінчення війни, треба робити. Не будемо говорити – не буде результату. Я вже це точно розумію. Не буде діалогу, не будемо дзвонити, коли це потрібно, – мирного результату не буде”, наголосив Володимир Зеленський.
Окрім того, нещодавно глава держави вразив новою несподіваною заявою — він повідомив, що нормандська зустріч за участі російського президента Володимира Путіна відбудеться до кінця вересня. Команда Володимира Зеленського “звернула увагу на прогрес”, що “наближає проведення чергової зустрічі нормандської четвірки на рівні лідерів держав”. Зокрема, український лідер нагадав, що “29 днів немає бойових смертей і поранень”.
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасували після відмови Венса від поїздки - швейцарське МЗС
Реалізацію деяких ідей розпочнемо найближчими днями - Зеленський обговорив зі Стуббом підсумки G7
Тимчасове послаблення санкцій США принесло росії понад $2 млрд додаткових доходів - S&P Global
У Польщі активісти створили "Орден Майбутнього" для Зеленського та українців після скандалу