Український лідер Володимир Зеленський зважився на нове неочікуване зізнання він офіційно визнав, що у нього є прямий діалог з очільником Кремля Володимиром Путіним у необхідні для цього моменти. За його словами, до прикладу, така розмова відбулася перед запровадженням режиму тиші. На переконання президента України, його дотримання протягом місяця демонструє результативність цього діалогу. Про це інформує ONLINE.UA з посиланням на інтерв’ю Володимира Зеленського інформаційному телеканалу Euronews.
“Я не боюся прямого діалогу з Президентом Російської Федерації. Я вважаю, що це правильно. Якщо є така можливість – говорити, і ці розмови просуватимуть нас вперед у питанні закінчення війни, треба робити. Не будемо говорити – не буде результату. Я вже це точно розумію. Не буде діалогу, не будемо дзвонити, коли це потрібно, – мирного результату не буде”, наголосив Володимир Зеленський.
Окрім того, нещодавно глава держави вразив новою несподіваною заявою — він повідомив, що нормандська зустріч за участі російського президента Володимира Путіна відбудеться до кінця вересня. Команда Володимира Зеленського “звернула увагу на прогрес”, що “наближає проведення чергової зустрічі нормандської четвірки на рівні лідерів держав”. Зокрема, український лідер нагадав, що “29 днів немає бойових смертей і поранень”.
У Конго вже 75 медиків заразилися Еболою, 17 із них померли - ВООЗ
У Хорватії археологи знайшли рідкісний неушкоджений саркофаг віком близько 1500 років
Зеленський підбив підсумки "Рамштайну" та назвав три ключові результати
росія готується імпортувати бензин з Індії через дефіцит пального - Центр страткому