25 серпня двоє українських військових на Донбасі підірвалися на протипіхотній міні, яку бойовики встановили дистанційним способом.
Про це йдеться у повідомленні пресцентру штабу ООС.
Як зазначається, двоє бійців ЗСУ підірвалися на протипіхотній осколковій міні натяжної дії ПОМ-2 під час огляду місцевості.
“В результаті вибуху вони отримали осколкові поранення і зараз перебувають на лікуванні. Стан їх здоров’я задовільний”, – йдеться у повідомленні.
За попередніми даними, міна була закинута дистанційним методом, і супротивник на Донбасі вдається до таких провокацій.
Крім підриву на міні, більше порушень режиму тиші 25 серпня зафіксовано не було.
Нагадаємо, 25 серпня у зоні бойових дій на Донбасі підірвалися двоє військових. Вони отримали поранення, але залишилися живими.
За добу 24 серпня на Донбасі зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню з боку путінських найманців.
Україна вже має детальний план реформ на тисячі сторінок для вступу до ЄС – Качка
Військові США ідентифікували та оголосили імена загиблих у катастрофі бомбардувальника B-52 у Каліфорнії
Трамп розпочав святкування 250-річчя США на Національній алеї у Вашингтоні
путін визнав дефіцит пального на АЗС та анонсував можливу заборону експорту дизеля