“Український дім” у Києві підсвітили кольорами біло-червоного-білого прапора Білорусі

 Джерело

“Український дім” у Києві підсвітили кольорами біло-червоно-білого прапору Білорусі.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

На Європейську площу прийшли кілька десятків активістів. Вони запалювали фаєри та скандували “Жыве Беларусь”.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *