“Український дім” у Києві підсвітили кольорами біло-червоно-білого прапору Білорусі.
Про це повідомляє “Радіо Свобода”.
На Європейську площу прийшли кілька десятків активістів. Вони запалювали фаєри та скандували “Жыве Беларусь”.
Фасад «Українського дому» під час акції #BelarusWatch pic.twitter.com/p11SBS3NqY
— Радіо Свобода (@radiosvoboda) August 26, 2020
У Польщі було вбито художника Семена Скрепецького, який критикував путіна
Британія першою в G7 ввела санкції проти російських СПГ-танкерів, під ударом "тіньовий флот" і гру рф
Ураження Центру космічного зв’язку "Владимир" та Оренбурзького ГПЗ підтвердили в Генштабі ЗСУ
Якщо України немає, захищеної Польщі теж більше немає - Зеленський