Під час ракетного удару армії рф по Києву дітей з лікарні “Охматдит” перевели в укриття, вони вижили. Втім, постраждав персонал лікарні. Про це розповіла виконувачка обов’язків завідувачки реанімаційного відділення лікарні, передає УНН із посиланням на hromadske.
Деталі
Як повідомляється, постраждав персонал. Зокрема, у старшої медичної сестри відділення поранення верхньої кінцівки. Її госпіталізували.
Зазначається, що під час тривоги медичний персонал перебував у коридорі. Втім, як розповідає виконувачка обов’язків завідувачки реанімаційного відділення, дітлахів вивели в підвал. Всі діти вижили, їх пообіцяли перевести в інші лікарні.
Доповнення
Як заявив Президент України Володимир Зеленський, лікарня пошкоджена російським ударом, під завалами люди, точна кількість жертв невідома.
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"
У Лаврі та Мистецькому арсеналі у Києві триває гасіння пожеж після масованого удару рф
На Київ насувається гроза, синоптики оголосили попередження
росія вдарила по Успенському собору Києво-Печерської лаври - ексклюзивне відео