Під час ракетного удару армії рф по Києву дітей з лікарні “Охматдит” перевели в укриття, вони вижили. Втім, постраждав персонал лікарні. Про це розповіла виконувачка обов’язків завідувачки реанімаційного відділення лікарні, передає УНН із посиланням на hromadske.
Деталі
Як повідомляється, постраждав персонал. Зокрема, у старшої медичної сестри відділення поранення верхньої кінцівки. Її госпіталізували.
Зазначається, що під час тривоги медичний персонал перебував у коридорі. Втім, як розповідає виконувачка обов’язків завідувачки реанімаційного відділення, дітлахів вивели в підвал. Всі діти вижили, їх пообіцяли перевести в інші лікарні.
Доповнення
Як заявив Президент України Володимир Зеленський, лікарня пошкоджена російським ударом, під завалами люди, точна кількість жертв невідома.
У Києві сталася масштабна ДТП, ускладнено рух на вулиці Теліги
Скандал через смерть пораненого військового та низка поршень: у Києві звільнять директора лікарні швидкої меддопомоги Дороша
У столиці попрощалися із загиблим у страшній ДТП 12-річним хлопчиком
Розтрощив скутер і врізався в огорожу - нетверезого водія затримали у Києві