Ранковий масований удар по Україні – це нібито відповідь рф на удари України по об’єктах російської енергетики та економіки. Про це заявили у міністерстві оборони росії, передає УНН.
Деталі
Вранці у відповідь на спроби завдання київським режимом збитків об’єктам російської енергетики та економіки зс рф завдано групового удару високоточною зброєю великої дальності по об’єктах військової промисловості України та авіаційних баз ЗСУ
У москві наголошують, що цілі удару нібито досягнути і всі призначені об’єкти уражені.
А втім, росіяни заперечують навмисний ракетний удар по цивільних об’єктах. Там запевняють, що всі кадри оприлюднені з Києва – це нібито наслідок падіння української ракети ППО.
Також російські пропагандисти заявили, що це нібито чергові провокації напередодні саміту НАТО.
Нагадаємо
Внаслідок комбінованого ракетного обстрілу російськими військами України на 12:50 було відомо вже про 21 загиблого та 68 постраждалих, зокрема, у столиці окупанти поцілили по дитячій лікарні “Охматдит”, де загинуло двоє людей.
Путіну боялися сказати, що Україна знищила крейсер "Москва"
Зеленський відправив Орден Білого Орла назад президенту Польщі “Новою Поштою”
Рада проведе позапланове засідання через 40 млрд грн для Міноборони