КИЇВ. 8 вересня. УНН. Під час зустрічі радників у “нормандському форматі” українська сторона підніме питання загибелі українських військових, внаслідок загострення на Донбасі. Про це під час скацп-включення в ефірі програми “Свобода слова” заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє УНН.
“Станом на зараз зустріч радників залишається в графіку і Україна до неї ретельно готується. Безумовно, загибель наших солдатів буде одним із тих питань, яке буде дуже жорстко обговорене” — заявив міністр.
Як писав УНН, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявляв, що зустріч радників лідерів “нормандської четвірки” відбудеться до 10 вересня.
Своєю чергою, Кулеба очікує міністерської зустрічі у “нормандському форматі” протягом вересня.
Британія до кінця року передасть Україні 150 тис. дронів та понад 350 ракет ППО та радарів
Кабмін додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони
Зеленський і Мерц обговорили оборонну підтримку України та кроки, необхідні для досягнення миру
лукашенко заявив, що війна рф проти України може завершитися вже цього року