Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що за протестами в країні нібито стоять США. Він також вважає, що в країні сформувався клас “буржуйчиків”, які прагнуть влади.
Про це він заявив в інтерв’ю російським ЗМІ, передає ТАСС.
За його словами, за протестами в Білорусі, з одного боку, стоять зовнішні сили – насамперед, американці, які діють через центри в Польщі та Чехії. Але, з іншого боку, є і внутрішні причини.
“Це те, що в Білорусі виросло два нові покоління і сформувався невеликий клас “буржуйчиків”, які хочуть влади”, – цитує ТАСС білоруського президента.
Нагадаємо, раніше Лукашенко визнав, що “трохи пересидів” на посаді президента Білорусі. В той же час висловив впевненість, що тільки він зможе “захистити білорусів”.
Лукашенко також заявив, що просто так не піде.
“Я просто так не піду. Я чверть століття облаштовував Білорусь. До того ж, якщо я піду, моїх прихильників будуть різати”, – зазначив він в інтерв’ю російським ЗМІ.
Сьогодні білоруський президент дав інтерв’ю ряду російських видань. На даний момент воно не вийшло в ефір, а російські ЗМІ роздають новини з окремими цитатами.
Завершено розслідування у справі про узурпацію влади Віктором Януковичем та 16 ексвисокопосадовцями - Генпрокурор
Фінляндія вважає передчасними переговори з росією про завершення війни
Лула закликав Трампа не втручатися у президентські вибори в Бразилії
Німеччина закупить українські ракети для посилення оборони