У Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях енергоінфраструктура потрапляла під вогонь зс рф. Знеструмлювалось кілька підстанцій. Наразі триває ремонтна кампанія. Пише УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики України.
Ситуація в енергосистемі на 15 вересня, наслідки обстрілів.
За минулу добу під ворожі обстріли потрапляла цивільна енергетична інфраструктура у Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях. У Харківській області внаслідок обстрілу знеструмлювались підстанції та побутові споживачі. У Донецькій області через бойові дії знеструмлювалось кілька підстанцій та приєднані до них побутові споживачі. Живлення відновлено.
Загально з жовтня 2022 року росія завдала більше 1000 ударів по об’єктах української енергетичної інфраструктури.
Наразі триває масштабна ремонтна кампанія для відновлення енергооб’єктів. Енергетики працюють цілодобово, щоб забезпечити стабільність і цілісність енергосистеми та підготувати її до осінньо-зимового періоду.
Комітет Ради рекомендував ухвалити закон про підвищення податку для банків до 50% ще на рік
Через ворожі атаки і негоду без світла частина Києва та 5 областей, поранено енергетика - Міненерго
Ціни на нафту знижуються після відновлення судноплавства через Ормузьку протоку
Трамп розглядає запровадження санкцій проти рф на тлі падіння цін на нафту