У Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях енергоінфраструктура потрапляла під вогонь зс рф. Знеструмлювалось кілька підстанцій. Наразі триває ремонтна кампанія. Пише УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики України.
Ситуація в енергосистемі на 15 вересня, наслідки обстрілів.
За минулу добу під ворожі обстріли потрапляла цивільна енергетична інфраструктура у Донецькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях. У Харківській області внаслідок обстрілу знеструмлювались підстанції та побутові споживачі. У Донецькій області через бойові дії знеструмлювалось кілька підстанцій та приєднані до них побутові споживачі. Живлення відновлено.
Загально з жовтня 2022 року росія завдала більше 1000 ударів по об’єктах української енергетичної інфраструктури.
Наразі триває масштабна ремонтна кампанія для відновлення енергооб’єктів. Енергетики працюють цілодобово, щоб забезпечити стабільність і цілісність енергосистеми та підготувати її до осінньо-зимового періоду.
Курс валют на 26 червня: долар та євро знову подорожчали
Ціни на нафту знижуються після відновлення судноплавства через Ормузьку протоку
Ціни на нафту прямують до найбільшого тижневого падіння за останні місяці після перемир'я на Близькому Сході
Українські дрони зупинили Московський НПЗ до 2027 року — думка експертів