Завтра, 18 вересня, у чотирьох містах Донецької області скоротять подачу води через ремонтні роботи на Донецькому водогоні, повідомив голова ОВА Вадим Філашкін, передає УНН.
Завтра буде скорочено подачу води до Слов’янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки. 18 вересня о 8:00 фахівці почнуть ремонтні роботи на дільниці від 2-го до 3-го підйому Другого Донецького водогону
Голова ОВА запевнив, що щойно роботи завершаться, водопостачання буде відновлене в повному обсязі.
Нагадаємо
16 вересня російські війська обстріляли 7 населених пунктів Донецької області, здійснивши 2497 атак. Пошкоджено 61 цивільний об’єкт, включаючи 51 житловий будинок, поранено трьох місцевих жителів.
Українське ППО знищило 91 із 98 ворожих ударних дронів
На дорогах державного значення запровадили обмеження для вантажівок через спеку
Завершено роботи з консервації Успенського собору Києво-Печерської лаври, готується відновлення - Зеленський
Погода в Україні 25 червня - літня спека повертається, але можливі дощі