В Одеській області правоохоронці затримали двох молодиків, які на замовлення “куратора” підпалили поліцейський автомобіль. Тепер їм загрожує до 10-ти років тюрьми. Про це повідомили в Нацполіції, передає УНН.
Деталі
Хлопці облили легкозаймистою рідиною і підпалили службову автівку правоохоронців, припарковану на стоянці біля адмінбудівлі. Пожежу одразу виявили та загасили працівники поліції.
Паліями виявились двоє односельців з Роздільнянської громади, які за винагороду від російських кураторів погодились на злочин.
Дії правопорушників кваліфікували як умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу. За скоєне їм загрожує до 10-ти років ув’язнення.
Лук'янівський ринок в Києві будуть відновлювати чи ні - що кажуть у КМДА
Смілянського хочуть звільнити не через банк Укрпошти, заява НБУ
Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонів до 16 з початком літнього графіка
Рада Європи припинила нагляд у 12 справах про катування з боку правоохоронців України