Віце-президентка США Камала Гарріс планує зустрітися з українським президентом Володимиром Зеленським наступного тижня. Очікується, що бесіда між ними відбудеться у Вашингтоні.
Про це передає РБК-Україна, посилаючись на видання Bloomberg.
Про відповідні плани американської чиновниці та кандидатки в президенти на майбутніх виборах щодо зустрічі з Зеленським американським ЗМІ розповіло “джерело, обізнане з питанням”.
Зеленський під час візиту до Штатів збирається представити план перемоги України як чинному лідеру США Джо Байдену, так і кандидатам в президенти “демократці” Камалі Гарріс та “республіканцю” Дональду Трампу.
“Він має представити план Байдену, коли вони зустрінуться в кулуарах Генеральної Асамблеї ООН пізніше цього місяця. Він також хоче поділитися планами з Гаррісом і Трампом”, – йдеться в публікації Bloomberg.
Очікується, що під час свого візиту до США президент України наполягатиме на членстві країни в НАТО та Європейському Союзі.
Крім того, пише Bloomberg, Зеленський під час візиту до Штатів, скоріш за все, укладатиме економічні та безпекові угоди, та підніматиме питання щодо постачання більш передової зброї в рамках українського плану перемоги.
Про майбутню зустріч Зеленського і Гарріс раніше повідомляло CNN.
Новина доповнюється…
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Ізраїль і Ліван обговорюють створення зони без "Хезболли" на півдні країни
"Маховик ненависті". Буданов розкритикував Навроцького та відмовився від Золотого офіцерського хреста
путін теж провів розмову з Трампом - привітав з ювілеєм і скаржився на удари ЗСУ
У Гданську стартує донорська конференція URC 2026 з фокусом на відновлення України