КИЇВ. 8 вересня. УНН. У більшості шкіл є антисептики, але цих запасів вистачає на тиждень чи місяць. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова комітету ВР з питань освіти і науки Сергій Бабак, передає УНН.
“Це перебільшення, що в школах немає антисептиків. У більшості шкіл справді все є. Але питання в тому, що цього вистачає, на жаль, запаси в них на тиждень – два – три, подекуди на місяць. І от тут ми ще маємо певний час, щоб виділити гроші і закупити”, – сказав Сергій Бабак.
За його словами, також є проблема неефективності місцевої влади, коли закуповують маски чи щитки за підвищеними цінами.
Нагадаємо, міністр освіти Сергій Шкарлет розповів, за які кошти школи забезпечать масками та антисептиками.
Погода в Україні 25 червня - літня спека повертається, але можливі дощі
У Харкові помер ще один рятувальник, поранений під час обстрілів рф 15 червня
Що святкують 24 червня в Україні та світі
Уряд надасть фінансування на створення освітніх просторів у 130 академічних ліцеях