У Слов’янську Донецької області закривають школи та скасовують публічні заходи. Учнів переводять на дистанційне навчання.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на розпорядження начальника міської військової адміністрації Вадима Ляха.
Заходи запроваджуються у зв’язку із загостренням ситуації, загрозою життю та здоров’ю мирних жителів, а також щоб не допустити надзвичайних ситуацій на території Слов’янської громади.
“Заборонити на території … здійснення у форматі офлайн (безпосередня присутність учасників) освітньої діяльності та діяльності, яка має ознаки освітньої”, – йдеться у розпорядженні.
Крім того, закриваються сфери культури, молодіжної політики, фізкультури та спорту для малолітніх та/або неповнолітніх осіб. Виняток – заходи за участю не більше двох осіб.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна у Telegram.
Обстріл Києва 15 червня пошкодив Вищий антикорупційний суд - фото і деталі
Конфлікт України та Польщі - 90% українців хочуть конструктивного діалогу щодо історичних суперечок
Кримський міст зруйнують землетруси - прогноз сейсмолога із НАН України
Ворожа атака на Сумщину: одна людина загинула, 13 поранено