У тимчасово окупованій Горлівці загарбники та їхні поплічники продовжують систематично привласнювати нерухомість. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає УНН.
Деталі
Зокрема, на проспекті Перемоги декілька будівель отримали статус “безхазяйного майна”. Цей статус надали не окупаційні сили, а місцеві колаборанти, які давно прагнули заволодіти цими об’єктами.
Схема захоплення майна відпрацьована: спочатку нерухомість визнають “безхазяйною”, після чого проводять так звану “націоналізацію”. Наступний крок –передача об’єктів у руки окупаційної адміністрації чи наближених до неї осіб. У такий спосіб агресор намагається створити ілюзію “законності” своїх дій.
Юристи нагадують, що всі правові акти, видані окупантами, є юридично нікчемними. Власники майна на 24 лютого 2022 року залишаються його законними господарями, незалежно від того, які рішення приймають окупаційні адміністрації.
Як росіяни захоплюють українське майно на ТОТ – Федоров10 квіт. 2024, 19:33 • 69741 перегляд
росіяни вдарили по цивільному підприємству в Харкові - перші подробиці
Синоптики прогнозують спеку наступного тижня, але "до +40 не дійде"
Безкоштовна медицина в Україні 2026 - які послуги у стаціонарі покриває держава
Удари рф по Дніпропетровщині 23 червня - 34 000 родин залишилися без світла