В Одесі сталася стрілянина в ресторані: двоє поранених

 Джерело

У центрі Одеси сталася стрілянина в одному з ресторанів, у результаті чого отримали двоє людей отримали вогнепальні поранення.

Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.

Як зазначається, увечері 18 вересня в ресторані сталася перестрілка між двома чоловіками. Порушивши громадський порядок, правопорушники намагалися втекти з місця події, однак їх затримали співробітники Служби безпеки України.

В результаті перестрілки обидва учасники отримали вогнепальні поранення. Лікарі надали їм медичну допомогу, їх життю нічого не загрожує.

За інформацією СБУ, стрілянину влаштували вихідці з кавказького регіону, які відносяться до одного з організованих злочинних угруповань регіону.

Також у відомстві зазначили, що під час стрілянини кулі потрапили в вікна протилежного будинку.

За фактом стрілянини розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

НА КИЇВЩИНІ ЧОЛОВІК ВЛАШТУВАВ СТРІЛЯНИНУ БІЛЯ ЗУПИНКИ: ПОРАНЕНО ДІВЧИНУ

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *