У центрі Одеси сталася стрілянина в одному з ресторанів, у результаті чого отримали двоє людей отримали вогнепальні поранення.
Про це повідомляє пресслужба обласної поліції.
Як зазначається, увечері 18 вересня в ресторані сталася перестрілка між двома чоловіками. Порушивши громадський порядок, правопорушники намагалися втекти з місця події, однак їх затримали співробітники Служби безпеки України.
В результаті перестрілки обидва учасники отримали вогнепальні поранення. Лікарі надали їм медичну допомогу, їх життю нічого не загрожує.
За інформацією СБУ, стрілянину влаштували вихідці з кавказького регіону, які відносяться до одного з організованих злочинних угруповань регіону.
Також у відомстві зазначили, що під час стрілянини кулі потрапили в вікна протилежного будинку.
За фактом стрілянини розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
НА КИЇВЩИНІ ЧОЛОВІК ВЛАШТУВАВ СТРІЛЯНИНУ БІЛЯ ЗУПИНКИ: ПОРАНЕНО ДІВЧИНУ
США та Іран працюють над секретними пропозиціями щодо реалізації угоди - CNN
Свириденко підбила підсумки URC2026 – Україна уклала 160 угод на понад 10 млрд євро
Заступник голови польського Сенату відмовився від нагород України на знак протесту
Тисячі людей вийшли на протест у Празі через реформу фінансування суспільних ЗМІ