КИЇВ. 19 вересня. УНН. Минулої доби, 18 вересня, було зафіксовано два факти порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ. Попри це, у ранковому зведенні штабу ООС повідомили, що обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається стабільною та повністю контрольованою українськими захисниками, передає УНН.
“Минулої доби, 18 вересня, було зафіксовано два факти порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ. Зокрема, неподалік населеного пункту Водяне ворог відкрив вогонь у бік наших позицій із підствольного гранатомета, а поблизу Новотошківського — з великокаліберного кулемета. Провокативні постріли не становили небезпеки для життя українських воїнів, тож вогонь у відповідь не відкривався”, — йдеться у повідомленні штабу.
Зазначається, що на усіх інших ділянках лінії розмежування режим припинення вогню зберігався повною мірою.
Окрім того, неподалік Залізного військовослужбовці ЗСУ ліквідували осередок загоряння сухої трави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент посмертно нагородив солдата, який був поранений у районі Докучаєвська
“Під час гасіння пожежі здетонував невідомий вибуховий пристрій, унаслідок чого один український захисник отримав поранення”, — йдеться у повідомленні. Зазначається, що військового оперативно доправлено до медичного закладу, де йому надано кваліфіковану медичну допомогу.
Від початку поточної доби, 19 вересня, на ділянках відповідальності українських підрозділів у районі проведення операції порушень домовленостей, що вступили в дію 27 липня 2020 року, не задокументовано, повідомили у штабі.
Погода в Україні 15 червня - очікується ороткочасний дощ та гроза
Що святкують 15 червня в Україні та світі
Нижній Вал на Подолі Києва частково закритий 23 червня - де ремонт, схема
Заповіт можна скасувати через суд чи ні – коли родичі можуть оскаржити рішення