КИЇВ. 19 вересня. УНН. За підсумками матчу матча 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи німецький “Вольфсбург” розгромив албанський “Кукесі” та потрапив на “Десну” в наступному етапі відбору Ліги Європи, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.
У переможців дубль оформив Вегхорст (21 і 74 хвилини), а також забили Лакруа і колишній гравець київського “Динамо” Адмір Мехмеді (90) — 4:0.
Таким чином, “Десна”, яка стартуватиме у Лізі Європи матчем 3-го раунду кваліфікації зустрінеться із “Вольфсбургом” 24 вересня. Дана стадія передбачає одну зустріч, яка відбудеться на полі німецького суперника.
Зауважимо, що “Вольфсбург” минулого сезону обійняв сьоме місце в Бундеслізі. Клуб виступав у Лізі Європи і вилетів від “Шахтаря” на стадії 1/8 фіналу.
МОК розгляне зміни до Олімпійської хартії щодо нейтралітету, зосередивши увагу на росії
"Динамо" підписало форварда ПСЖ П'єра Мунгенге
МОК презентував офіційні емблеми зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор Alpes 2030
"Він не хронометрист, а рятівник здоров'я боксерів": президент WBC Сулейман став на захист рефері бою Усика з Верховеном