КИЇВ. 19 вересня. УНН. За підсумками матчу матча 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи німецький “Вольфсбург” розгромив албанський “Кукесі” та потрапив на “Десну” в наступному етапі відбору Ліги Європи, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.
У переможців дубль оформив Вегхорст (21 і 74 хвилини), а також забили Лакруа і колишній гравець київського “Динамо” Адмір Мехмеді (90) — 4:0.
Таким чином, “Десна”, яка стартуватиме у Лізі Європи матчем 3-го раунду кваліфікації зустрінеться із “Вольфсбургом” 24 вересня. Дана стадія передбачає одну зустріч, яка відбудеться на полі німецького суперника.
Зауважимо, що “Вольфсбург” минулого сезону обійняв сьоме місце в Бундеслізі. Клуб виступав у Лізі Європи і вилетів від “Шахтаря” на стадії 1/8 фіналу.
росія поширює нові фейки про українських уболівальників у контексті Чемпіонату світу з футболу - ЦПД
Визначився суперник київського Динамо по першому раунду кваліфікації Ліги Європи 2026/2027
ФІФА допустила росію до юнацького Чемпіонату світу з футболу U-15
США дозволили збірній Ірану прибути до країни за два дні до наступного матчу