У столиці розпочинається черговий призов на строкову військову службу.
Для проведення призову в столиці створено Київську міську комісію з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу в жовтні – грудні 2020 року. Головою комісії призначено в. о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентина Мондриївського.
– Наше завдання – всебічна підтримка та взаємна робота з Київським міським військовим комісаріатом для проведення призову своєчасно і в повному обсязі. Ми щодня співпрацюємо з районними військкоматами, щоб уникнути черг і максимально забезпечити комфортний і зручний прийом призовників, – наголосив Валентин Мондриївський.
Зокрема, за його словами, районним держадміністраціям доручено подбати про належне надання комунально-побутових послуг на дільницях і Київському міському збірному пункті, обслуговування автомобільним транспортом, організацію громадського порядку.
Окрім цього, на час підготовки і весь термін проведення призову там збільшать кількість технічних працівників і операторів персональних обчислювальних машин.
Нагадаємо, що у Києві оприлюднили результати весняної кампанії призову до війська.
Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
У Києві лікарю повідомили про підозру через смерть військового з непоміченим переломом
Не лише у Києві: аварійні відключення зачепили Бровари, у КМВА пояснюють "технічними питаннями"
Уже 30 постраждалих через російську атаку у столиці