КИЇВ. 19 вересня. УНН. Прем’єр-міністр федеральної землі Саксонія Міхаель Кречмер піддав критиці лінію уряду ФРН по відношенню до Росії у зв’язку з ситуацією навколо Олексія Навального і повідомив про плани відвідати РФ в грудні. Про це політик заявив в Ерфурті під час з’їзду підрозділу Християнсько-демократичного союзу в Тюрінгії, його слова в суботу наводить газета Bild, зазначає УНН.
“Я не зацікавлений в подальшій ескалації відносин з Росією, в більшому погіршенні тональності. Я хотів би, щоб ми співпрацювали з цією країною ”, – зазначив Кречмер. “Те, що нинішній глава МЗС (ФРН Хайко Маас), від якого зазвичай ніколи нічого не чуєш, божеволіє в цьому питанні (у ситуації з Навальним), на мій погляд, не є хорошим знаком для Німеччини”, — додав глава Саксонії .
Кречмер повідомив про намір відвідати Росію, незважаючи на кризу у відносинах Берліна і Москви. “У грудні я відправлюся в Росію”, — сказав він, зазначивши, що, “само собою зрозуміло”, підніме під час візиту питання дотримання прав людини.
Раніше Маас в інтерв’ю газеті Bild заявив, що якщо Росія не зробить кроки з розслідування інциденту з Навальним, то буде реакція Німеччини і її партнерів. Він також повідомив, що є багато свідчень причетності російської держави до інциденту.
Раніше, уряд Німеччини повідомив, що попросив європейських партнерів провести перевірку проб, узятих у Олексія Навального, і три незалежні лабораторії підтвердили наявність в його аналізах речовини з групи “Новачок”.
У Франції виявили перший випадок Еболи у лікаря з Конго
1430 людей загинули у Венесуелі через подвійний землетрус
ВООЗ оголосила терміни завершення спалаху хантавірусу
Сєчін поскаржився путіну на безпрецедентні пошкодження НПЗ після ударів України