КИЇВ. 20 вересня. УНН. Хокейний клуб “Даллас Страз” здобув перемогу в першому матчі фінальної серії Кубка Стенлі проти “Тампа-Бей Лайтнінг”. Гра, що пройшла на стадіоні “Роджерс Плейс” у Едмонтоні, завершилася з рахунком 4:1, передає УНН із посиланням на сайт НХЛ.
Голи за техаську команду забили Джоель Хенлі, Джеймі Олексяк, Йоель Ківіранта і Джейсон Дікінсон.
У “Тампи” єдину шайбу закинув Янні Гурд.
Завдяки цій перемозі “Даллас” повів у серії 1-0. Наступна гра фіналу Кубка Стенлі відбудеться 22 вересня за часом Києва.
Визначився суперник київського Динамо по першому раунду кваліфікації Ліги Європи 2026/2027
Нідерланди, Японія та Швеція пробилися до плей-оф чемпіонату світу-2026
Еквадор сенсаційно переміг Німеччину та з третього місця пробився до плейоф ЧС-2026
Українська стрибунка Магучіх взяла друге поспіль золото у літньому сезоні