Хокей: “Даллас” обіграв “Тампа” в першому матчі фіналу Кубка Стенлі

 Джерело

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Хокейний клуб “Даллас Страз” здобув перемогу в першому матчі фінальної серії Кубка Стенлі проти “Тампа-Бей Лайтнінг”. Гра, що пройшла на стадіоні “Роджерс Плейс” у Едмонтоні, завершилася з рахунком 4:1, передає УНН із посиланням на сайт НХЛ.

Голи за техаську команду забили Джоель Хенлі, Джеймі Олексяк, Йоель Ківіранта і Джейсон Дікінсон.

У “Тампи” єдину шайбу закинув Янні Гурд.

Завдяки цій перемозі “Даллас” повів у серії 1-0. Наступна гра фіналу Кубка Стенлі відбудеться 22 вересня за часом Києва.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *