КИЇВ. 20 вересня. УНН. Хокейний клуб “Даллас Страз” здобув перемогу в першому матчі фінальної серії Кубка Стенлі проти “Тампа-Бей Лайтнінг”. Гра, що пройшла на стадіоні “Роджерс Плейс” у Едмонтоні, завершилася з рахунком 4:1, передає УНН із посиланням на сайт НХЛ.
Голи за техаську команду забили Джоель Хенлі, Джеймі Олексяк, Йоель Ківіранта і Джейсон Дікінсон.
У “Тампи” єдину шайбу закинув Янні Гурд.
Завдяки цій перемозі “Даллас” повів у серії 1-0. Наступна гра фіналу Кубка Стенлі відбудеться 22 вересня за часом Києва.
Австралія та США вийшли у плей-офф ЧС-2026, Парагвай зберігає шанси на продовження боротьби
"Кароліна Гаррікейнз" вперше за 20 років виграла Кубок Стенлі
Усик має час до 30 червня, щоб домовитися про бій з Кабаєлом за титул WBC, інакше може втратити пояс
Іспанія розгромила Саудівську Аравію після осічки з Кабо-Верде на ЧС-2026