20 вересня центр Мінська перекрили у зв’язку з масовими акціями протесту, територію оточили силовики зі спецтехнікою.
Про це повідомляють росЗМІ.
Як зазначається, колона у супроводі ДАІ виїхала з мікрорайону Уріччя, де базується спецпідрозділи внутрішніх військ МВС.
“Підходи до площі Незалежності наразі закриті металевими огорожами, на площі знаходяться співробітники міліції, а також бійці ОМОНу зі щитами та кийками. Центральні проспекти та вулиці міста поки залишаються відкритими для руху автотранспорту”, – йдеться у повідомленні.
"Я бос": Трамп запізнився на робоче засідання саміту G7
Трамп представив новий президентський літак Air Force One та назвав його "літаючим Білим домом"
Радбез ООН 22 червня збереться на засідання через нещодавню масовану атаку росії на Україну
У мережі показали супутникові знімки московського НПЗ у капотні після українського удару дронами FP-1