Від COVID-19 помер віце-прем’єр-міністр Узбекистану Барноєв

 Джерело

КИЇВ. 20 вересня. УНН. На 56 році життя від COVID-19 помер віце-прем’єр-міністр Узбекистану Уктам Барноев. Про це повідомляє УНН з посиланням на місцеве видання Podrobno.uz.

“Сьогодні, на 56 році життя, помер державний і політичний діяч, заступник прем’єр-міністра Узбекистану Уктам Барноєв… Раніше стало відомо, що він проходив лікування в одній зі столичних клінік від коронавірусу”, – повідомили в ЗМІ.

Повідомляється, що в останні дні він перебував на лікуванні в Німеччині.

Нагадаємо, від COVID-19 помер головний педіатр Львова.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *