На вулиці в містах Німеччини та Іспанії 20 вересня вийшли протестувальники проти заходів для запобігання поширення коронавірусу. В тому числі кілька тисяч людей зібралися в німецькому Дюссельдорфі та столиці Іспанії Мадриді.
Про це повідомляє “Радіо Свобода”.
Після ослаблення карантину в Європі рівень захворюваності, який до того дещо знизився, знову показав різке зростання.
Іспанська влада заявила, що з 21 вересня запровадить суворий двотижневий карантин у деяких районах Мадрида. Нові заходи поширюються на близько 850 000 людей, що живуть переважно в щільно населених бідних південних районах – тобто 13% населення столиці та її околиць.
Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчез анонсував посилення карантину 19 вересня збільшенням кількості хворих.
“Ми стурбовані даними, які ми бачимо, адже кількість випадків порівняно з середнім національним показником подвоїлася, а рівень госпіталізації – потроївся”, – заявив Санчез.
Протести відбулися на наступний день після аналогічного заходу в Лондоні, які завершилися зіткненнями з поліцією.
У серпні поліція Берліна затримала 300 осіб під час протестів проти карантинних обмежень, введених в Німеччині через поширення коронавірусу.
Раніше поліція австралійського штату Вікторія зробила кілька арештів на протесті через посилення карантинних обмежень.
Нагадаємо, в непальському місті Патан правоохоронці застосували сльозогінний газ і водомети, щоб зупинити фестиваль релігійних колісниць. Учасники заходу порушили карантин.
Німеччина повернула Польщі культурні цінності, вивезені під час Другої світової війни
Європу накриє екстремальна спека до 40 градусів найближчими днями
США та Іран погодили дорожню карту до мирної угоди, у Лівані повідомляють про перше тривале затишшя
Туск намагається знизити напругу між Польщею та Україною після скандалу з орденом