КИЇВ. 22 вересня. УНН. В Одесі іногородніх студентів продовжують перевіряти на коронавірус методом ІФА-діагностики. Про це в ході дистанційного засідання оперативного штабу в мерії повідомила директор департаменту охорони здоров’я Одеської міськради Олена Якименко, передає УНН.
За її словами, на даний момент ІФА-тестування безкоштовно здали вже 5 358 осіб, і 85 з них отримали позитивний результат.
Один студент поїхав додому, ще 84 учнів знаходяться на самоізоляції в гуртожитках і чекають результати ПЛР-тестів.
Нагадаємо, що рішення про ІФА-тестування на коронавірус для іногородніх і студентів, які проживають в гуртожитках, Одеси ініціювала міськвлада. Для цього передбачили фінансування з бюджету.
Також нагадаємо, що в Києві, тим часом, в гуртожитку заселилися більше 100 тис. приїжджих студентів з різних регіонів країни, але столична влада коштів для їх тестування так і не знайшла.
Як писав УНН, Київська мерія витрачає на власний піар 221 млн грн на рік.
НБУ радить Укрпошті створити окрему компанію для надання фінпослуг
Пенсійний вік в Україні і вимоги до стажу - чи реально працювати після 60
У Криму пролунала серія вибухів, атаковано ТЕС та прикордонну службу фсб - ЗМІ
Що святкують 16 червня в Україні та світі