КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Президент США Дональд Трамп після того, як у нього діагностували коронавірус та госпіталізували, опублікував перше відео у своєму Twitter. Американський лідер розповів, як почувається, передає УНН.
“Я думаю, що зі мною все добре, але в цьому треба переконатись”, – зазначив Трамп.
Президент США повідомив, що перша леді Меланія Трамп почувається добре.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп в п’ятницю вдень був доставлений до Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда на своєму вертольоті.
Як повідомляв УНН, президент США Дональд Трамп та його дружина Меланія Трамп отримали позитивні тести на COVID-19. Пізніше стало відомо, що кандидат у президенти США Джо Байден та його дружина отримали негативні результати тестів на коронавірус.
Нагадаємо, віце-президент США Майкл Пенс також отримав негативний результат тесту на COVID-19.
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 2, 2020
Федоров показав Пісторіусу палаючу столицю рф після ударів
У Польщі на земельній ділянці патологоанатома знайшли останки 32 дітей
Стармер назвав "безрозсудними" постріли фрегата рф перед британською яхтою
Україна залучила понад 550 млн євро на підготовку енергетики до зими за підсумками URC2026 – Шмигаль