Трамп з лікарні записав перше відео про свій стан здоров’я

 Джерело

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Президент США Дональд Трамп після того, як у нього діагностували коронавірус та госпіталізували, опублікував перше відео у своєму Twitter. Американський лідер розповів, як почувається, передає УНН.

“Я думаю, що зі мною все добре, але в цьому треба переконатись”, – зазначив Трамп.

Президент США повідомив, що перша леді Меланія Трамп почувається добре.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп в п’ятницю вдень був доставлений до Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда на своєму вертольоті.

Як повідомляв УНН, президент США Дональд Трамп та його дружина Меланія Трамп отримали позитивні тести на COVID-19. Пізніше стало відомо, що кандидат у президенти США Джо Байден та його дружина отримали негативні результати тестів на коронавірус.

Нагадаємо, віце-президент США Майкл Пенс також отримав негативний результат тесту на COVID-19.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *