КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Президент США Дональд Трамп після того, як у нього діагностували коронавірус та госпіталізували, опублікував перше відео у своєму Twitter. Американський лідер розповів, як почувається, передає УНН.
“Я думаю, що зі мною все добре, але в цьому треба переконатись”, – зазначив Трамп.
Президент США повідомив, що перша леді Меланія Трамп почувається добре.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп в п’ятницю вдень був доставлений до Національного військово-медичного центру Уолтера Ріда на своєму вертольоті.
Як повідомляв УНН, президент США Дональд Трамп та його дружина Меланія Трамп отримали позитивні тести на COVID-19. Пізніше стало відомо, що кандидат у президенти США Джо Байден та його дружина отримали негативні результати тестів на коронавірус.
Нагадаємо, віце-президент США Майкл Пенс також отримав негативний результат тесту на COVID-19.
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 2, 2020
Кількість жертв землетрусу у Венесуелі зросла до 235 - рятувальники продовжують пошук людей під завалами
Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен назвав перемогу України у війні "найгіршим сценарієм"
ПАРЄ ухвалила резолюцію про продовольчу безпеку через війни та кризи
Перший танкер зі зрідженим газом прямує через Ормузьку протоку після угоди США та Ірану