У Києві знеструмлення об’єктів Київводоканалу через аварійне відключення спричинило падіння тиску води у водопровідній мережі у чотирьох районах столиці на правому березі, повідомили у Київводоканалі у понеділок, пише УНН.
У зв’язку з аварійним відключенням ДТЕК знеструмлені об’єкти Київводоканалу. Наразі спостерігається слабкий тиск у водопровідних мережах Солом’янського, Святошинського, Голосіївського та Подільського районів
Як зазначається, фахівці працюють над стабілізацією ситуації.
У ДТЕК Київські електромережі повідомили, що “у Києві діють індивідуальні графіки включень, щоб мешканці столиці могли планувати свій день”. Вони доступні на сайті і чат-боті ДТЕК Київські електромережі, а також в застосунку “Київ Цифровий”. Попередні графіки та черги не діють.
ПАРЄ засудила удари рф по Києво-Печерській лаврі та об'єктах культурної спадщини України
Викрадали чоловіків, катували і ґвалтували - на Одещині затримали групу працівників ТЦК
На Полтавщині ЗСУ втратили винищувач МіГ-29
Заступника мера Житомира підозрюють у незаконному збагаченні на понад 9,3 млн грн