Інтенсивність судноплавства через Ормузьку протоку останніми днями зростає на тлі переговорів між США та Іраном. За даними MarineTraffic, протягом останніх 24 годин через стратегічний морський коридор пройшли щонайменше два десятки комерційних суден, повідомляє CNN, пише УНН.
Деталі
Зокрема, з Перської затоки вийшли вісім танкерів і два вантажні судна. У зворотному напрямку до затоки зайшли ще вісім танкерів та шість вантажних суден.
За інформацією CNN, ці показники свідчать про помітне пожвавлення руху порівняно з попередніми місяцями, коли судноплавство залишалося обмеженим на тлі війни з Іраном, що триває з кінця лютого.
У протоці зменшилася активність GPS-перешкод
Протягом останніх місяців у районі Ормузької протоки фіксували масштабні випадки підміни GPS-сигналу, через які навігаційні системи суден могли відображати некоректні координати.
Однак останніми днями інтенсивність таких перешкод помітно знизилася, що також сприяло стабілізації судноплавства через один із найважливіших маршрутів для світових поставок нафти.
У Дагестані стався потужний вибух на магістральному газопроводі, у небо піднявся вогняний стовп
Талібан заборонив смартфони для держслужбовців і погрожує розбивати пристрої порушників
Угорщина розблокувала переговори про вступ України до ЄС через нову угоду
Угорщина розблокувала вступ України до ЄС через затвердження захисту нацменшин - Мадяр