алізничне сполучення по всій Німеччині у вівторок увечері було повністю зупинене через масштабний збій у роботі ІТ-систем. Через несправність цифрової радіомережі Deutsche Bahn довелося затримати всі поїзди на станціях, пише УНН із посиланням на BBC.
Деталі
Близько 22:30 за місцевим часом оператор повідомив про несправність системи GSM-R – спеціальної мережі зв’язку, яку використовують машиністи та диспетчерські центри. Через це рух міжміських, регіональних і приміських поїздів був призупинений по всій країні.
Пасажирам рекомендували шукати альтернативний транспорт, оскільки очікувалися численні затримки та скасування рейсів. Deutsche Bahn також пообіцяла надати постраждалим пасажирам ваучери на таксі та проживання в готелях.
Рух відновили через понад дві години
За даними компанії, фахівцям вдалося усунути несправність більш ніж через дві з половиною години після зупинки руху. Після цього залізничне сполучення почали поступово відновлювати.
Окремо про відновлення роботи повідомила й берлінська міська електричка S-Bahn. Причини збою наразі не розкриваються, а інформацію про кількість постраждалих пасажирів оператор поки не оприлюднив.
Фото зруйнованого собору і дипломатія Макрона допомогли схилити Трампа на бік України – Politico
Ейфелева вежа та Лувр скоротили години роботи через рекордну спеку у Франції
План українських далекобійних санкцій виконується: Президент подякував ЗСУ за удари по росії модернізованими дронами FP
IPO SpaceX робить Маска першим у світі трильйонером